Staff Directory


Last Updated : 09 May 2019

Bahasa Melayu Version :
Direktori Staf

CARIAN

Paparan rekod 1 - 346 daripada 346 keseluruhan rekod.

BIL NAMA JAWATAN BAHAGIAN UNIT EMEL TELEFON  
1 Puteri Nuralia binti puteri.nuralia@mqa.gov.my 0386881900  
2 Mohamad Fairul bin Mohamad Hatim Penolong Pengarah Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Unit Hal Ehwal Awam dan Antarabangsa mfairul@mqa.gov.my 03-8688 4804  
3 Nagaletchumy a/p Sittamparam Penolong Pengarah Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Unit Hal Ehwal Awam dan Antarabangsa nagaletchumy@mqa.gov.my 03-8688 4805  
4 Fairul Nahar bin Baharudin Penolong Pengarah Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Unit Hal Ehwal Awam dan Antarabangsa fairul@mqa.gov.my 03-8688 4806  
5 Annurul Asyiqin binti Md Yusop Penolong Pengarah Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Unit Hal Ehwal Awam dan Antarabangsa annurul@mqa.gov.my 03-8688 4807  
6 Ahmad Faiz bin Ghazali Pembantu Tadbir Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Unit Hal Ehwal Awam dan Antarabangsa faiz@mqa.gov.my 03-8688 4802  
7 Aida binti Osman Pembantu Operasi Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Unit Hal Ehwal Awam dan Antarabangsa aidao@mqa.gov.my 03-8688 1904  
8 Zaimah binti Abdul Manap Pembantu Tadbir Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Unit Hal Ehwal Awam dan Antarabangsa zaimah@mqa.gov.my 03-8688 1976  
9 Suhartini binti Samsudin Penolong Pengarah Kanan Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Unit Hal Ehwal Awam dan Antarabangsa suhartinis@mqa.gov.my 03-8688 4858  
10 Nadia binti Abdul Rahman Pegawai Eksekutif Kanan Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Unit Hal Ehwal Awam dan Antarabangsa nadiaar@mqa.gov.my 03-8688 1979  
11 Nor Azlinda binti Hashim Pembantu Tadbir Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Unit Hal Ehwal Awam dan Antarabangsa azlinda@mqa.gov.my 03-8688 3646  
12 Katijah binti Berahim Penolong Pengarah Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Unit Hal Ehwal Awam dan Antarabangsa katijah@mqa.gov.my 03-8688 4800  
13 Mohd Asuwad bin Asli Penyelia Pembantu Tadbir Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Unit Hal Ehwal Awam dan Antarabangsa asuwadasli@mqa.gov.my 03-8688 3676  
14 Rosmawati binti Zainal Pembantu Operasi Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif rosmawatizainal@mqa.gov.my 03-8688 3764  
15 Nor Hafizah binti Mohd Arip Penasihat Undang-Undang Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif norhafizah@mqa.gov.my 03-8688 3737  
16 Nurazima binti Abdul Aziz Setiausaha Pejabat Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif nurazima@mqa.gov.my 03-8688 3779  
17 Mohd Albab Bin Mohd Yusof Pemandu Kenderaan Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif albab@mqa.gov.my 03-8688 3701  
18 Prof. Dato' Dr. Husaini bin Omar Ketua Pegawai Eksekutif Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif husaini.omar@mqa.gov.my 03-86883688  
19 Nor Azlina binti Hassim Pembantu Tadbir Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif azlinahas@mqa.gov.my 03-8688 1938  
20 Nurul Nadiah Bt Idris Pembantu Setiausaha Pejabat Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Pejabat Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) nadiah@mqa.gov.my 03-86883735  
21 Nabisah binti K. Kunheen Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Pejabat Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) nabisah@mqa.gov.my 03-8688 3648  
22 Rusmini Binti Mohd Sobari Penyelia Pembantu Tadbir Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Pejabat Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) rusmini@mqa.gov.my 03-8688 3603  
23 Abdul Saman bin Taip Pengarah Bahagian Akreditasi (Sains dan Perubatan) Pejabat Pengarah Bahagian Akreditasi (Sains dan Perubatan) saman@mqa.gov.my 03-8688 3753  
24 Shahrizawati binti Abd Samat Penyelia Pembantu Tadbir Bahagian Akreditasi (Sains dan Perubatan) Pejabat Pengarah Bahagian Akreditasi (Sains dan Perubatan) shahriza@mqa.gov.my 03-8688 3774  
25 Wan Norzuhaida binti Wan Abdullah Pembantu Setiausaha Pejabat Bahagian Akreditasi (Sains dan Perubatan) Pejabat Pengarah Bahagian Akreditasi (Sains dan Perubatan) zuhaida@mqa.gov.my 03-8688 3639  

Awal Rekod | Rekod Sebelum | 25 Rekod Selepas | Akhir Rekod