Direktori Staf


Tarikh Kemaskini : 09 Mei 2019

Versi Bahasa Inggeris :
Staff Directory
CARIAN

Paparan rekod 1 - 340 daripada 340 keseluruhan rekod.

BIL NAMA JAWATAN BAHAGIAN UNIT EMEL TELEFON  
1 Nagaletchumy a/p Sittamparam Penolong Pengarah Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Unit Hal Ehwal Awam dan Antarabangsa nagaletchumy@mqa.gov.my 03-8688 4805  
2 Fairul Nahar bin Baharudin Penolong Pengarah Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Unit Hal Ehwal Awam dan Antarabangsa fairul@mqa.gov.my 03-8688 4806  
3 Annurul Asyiqin binti Md Yusop Penolong Pengarah Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Unit Hal Ehwal Awam dan Antarabangsa annurul@mqa.gov.my 03-8688 4807  
4 Ahmad Faiz bin Ghazali Pembantu Tadbir Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Unit Hal Ehwal Awam dan Antarabangsa faiz@mqa.gov.my 03-8688 4802  
5 Aida binti Osman Pembantu Operasi Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Unit Hal Ehwal Awam dan Antarabangsa aidao@mqa.gov.my 03-8688 1904  
6 Zaimah binti Abdul Manap Pembantu Tadbir Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Unit Hal Ehwal Awam dan Antarabangsa zaimah@mqa.gov.my 03-8688 1976  
7 Suhartini binti Samsudin Penolong Pengarah Kanan Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Unit Hal Ehwal Awam dan Antarabangsa suhartinis@mqa.gov.my 03-8688 4858  
8 Nadia binti Abdul Rahman Pegawai Eksekutif Kanan Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Unit Hal Ehwal Awam dan Antarabangsa nadiaar@mqa.gov.my 03-8688 1979  
9 Nor Azlinda binti Hashim Pembantu Tadbir Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Unit Hal Ehwal Awam dan Antarabangsa azlinda@mqa.gov.my 03-8688 3646  
10 Katijah binti Berahim Penolong Pengarah Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Unit Hal Ehwal Awam dan Antarabangsa katijah@mqa.gov.my 03-8688 4800  
11 Mohd Asuwad bin Asli Penyelia Pembantu Tadbir Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Unit Hal Ehwal Awam dan Antarabangsa asuwadasli@mqa.gov.my 03-8688 3676  
12 Mohamad Fairul bin Mohamad Hatim Penolong Pengarah Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Unit Hal Ehwal Awam dan Antarabangsa mfairul@mqa.gov.my 03-8688 4804  
13 Prof. Dato' Dr. Husaini bin Omar Ketua Pegawai Eksekutif Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif husaini.omar@mqa.gov.my 03-86883688  
14 Rosmawati binti Zainal Pembantu Operasi Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif rosmawatizainal@mqa.gov.my 03-8688 3764  
15 Nor Hafizah binti Mohd Arip Penasihat Undang-Undang Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif norhafizah@mqa.gov.my 03-8688 3737  
16 Nurazima binti Abdul Aziz Setiausaha Pejabat Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif nurazima@mqa.gov.my 03-8688 3779  
17 Mohd Albab Bin Mohd Yusof Pemandu Kenderaan Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif albab@mqa.gov.my 03-8688 3701  
18 Nurul Nadiah Bt Idris Pembantu Setiausaha Pejabat Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Pejabat Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) nadiah@mqa.gov.my 03-86883735  
19 Nabisah binti K. Kunheen Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Pejabat Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) nabisah@mqa.gov.my 03-8688 3648  
20 Rusmini Binti Mohd Sobari Penyelia Pembantu Tadbir Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Pejabat Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) rusmini@mqa.gov.my 03-8688 3603  
21 Abdul Saman bin Taip Pengarah Bahagian Akreditasi (Sains dan Perubatan) Pejabat Pengarah Bahagian Akreditasi (Sains dan Perubatan) saman@mqa.gov.my 03-8688 3753  
22 Shahrizawati binti Abd Samat Penyelia Pembantu Tadbir Bahagian Akreditasi (Sains dan Perubatan) Pejabat Pengarah Bahagian Akreditasi (Sains dan Perubatan) shahriza@mqa.gov.my 03-8688 3774  
23 Wan Norzuhaida binti Wan Abdullah Pembantu Setiausaha Pejabat Bahagian Akreditasi (Sains dan Perubatan) Pejabat Pengarah Bahagian Akreditasi (Sains dan Perubatan) zuhaida@mqa.gov.my 03-8688 3639  
24 Muhammad Hakim bin Daud Pekerja Sambilan Harian Bahagian Akreditasi (Sains dan Perubatan) Pejabat Pengarah Bahagian Akreditasi (Sains dan Perubatan) mhakimdaud@mqa.gov.my 03-8688 1962  
25 Zainon binti Duriat Penyelia Pembantu Tadbir Kanan Bahagian Akreditasi (Sains Sosial) Pejabat Pengarah Bahagian Akreditasi (Sains Sosial) zainond@mqa.gov.my 03-8688 3635  

Awal Rekod | Rekod Sebelum | 25 Rekod Selepas | Akhir Rekod