Staff Directory


Last Updated : 09 May 2019

Bahasa Melayu Version :
Direktori Staf

CARIAN

Paparan rekod 1 - 343 daripada 343 keseluruhan rekod.

BIL NAMA JAWATAN BAHAGIAN UNIT EMEL TELEFON  
1 Nabisah binti K. Kunheen Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Pejabat Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) nabisah@mqa.gov.my 03-8688 3648  
2 Nurul Nadiah Bt Idris Pembantu Setiausaha Pejabat Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Pejabat Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) nadiah@mqa.gov.my 03-8688 3735  
3 Rusmini Binti Mohd Sobari Penyelia Pembantu Tadbir Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Pejabat Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) rusmini@mqa.gov.my 03-8688 3603  
4 Siti Aishah binti Sapiee Pembantu Tadbir Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Pejabat Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) sitiaishahsapiee@mqa.gov.my 03-8688 4855  
5 Mohd Ishak bin Mohd Hussaini Ketua Penolong Pengarah Kanan Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Unit Kejuruteraan dan Teknologi 1 ishak@mqa.gov.my 03-8688 3721  
6 Nur Rashidah binti Abdul Rahman Penolong Pengarah Kanan Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Unit Kejuruteraan dan Teknologi 1 rashidah@mqa.gov.my 03-8688 3724  
7 Habibah Binti Danian Penolong Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Unit Kejuruteraan dan Teknologi 1 habibah@mqa.gov.my 03-8688 3793  
8 Mohd. Zulkarami Ismail Penolong Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Unit Kejuruteraan dan Teknologi 1 mzulkarami@mqa.gov.my 03-8688 3727  
9 Nurain Binti Abdul Rahman Penolong Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Unit Kejuruteraan dan Teknologi 1 ainrahman@mqa.gov.my 03-8688 3725  
10 Umi Shaliza Binti Sharuddin Penolong Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Unit Kejuruteraan dan Teknologi 1 umishaliza@mqa.gov.my 03-8688 3781  
11 Fathimah binti Abdul Aziz Pembantu Tadbir Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Unit Kejuruteraan dan Teknologi 1 fathimah@mqa.gov.my 03-8688 3791  
12 Nor Hazliana binti Mohd Mustazar Pembantu Tadbir Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Unit Kejuruteraan dan Teknologi 1 hazliana@mqa.gov.my 03-8688 3786  
13 Kherun Suhaila binti Saharbil Penolong Pengarah Kanan Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Unit Kejuruteraan dan Teknologi 2 kherun@mqa.gov.my 03-8688 3798  
14 Adibah binti Mohd Sani Penolong Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Unit Kejuruteraan dan Teknologi 2 adibahms@mqa.gov.my 03-8688 3716  
15 Nor Izumee binti Ramli Penolong Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Unit Kejuruteraan dan Teknologi 2 norizumee@mqa.gov.my 03-8688 3792  
16 Rohaidah Binti Kadir Penolong Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Unit Kejuruteraan dan Teknologi 2 rohaidahkadir@mqa.gov.my 03-8688 3705  
17 Norhaslina binti Abd Jamil Pembantu Tadbir Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Unit Kejuruteraan dan Teknologi 2 norhaslina@mqa.gov.my 03-8868 3720  
18 Siti Solehah binti Adnan Pembantu Tadbir Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Unit Kejuruteraan dan Teknologi 2 sitisolehah@mqa.gov.my 03-8688 3787  
19 Siti Syahirah binti Md Nasir Pembantu Tadbir Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Unit Kejuruteraan dan Teknologi 2 syahira@mqa.gov.my 03-8688 3674  
20 Norisham bin Mohamed Noor Ketua Penolong Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Unit Kejuruteraan dan Teknologi 3 norisham@mqa.gov.my 03-8688 3799  
21 Nurfauzan binti Muhammad Umran Penolong Pengarah Kanan Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Unit Kejuruteraan dan Teknologi 3 nurfauzan@mqa.gov.my 03-8688 3715  
22 Noor Niana Mohamad Sharin Penolong Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Unit Kejuruteraan dan Teknologi 3 niana@mqa.gov.my 03-8688 3782  
23 Nur Fasihah binti Che Md Azim Penolong Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Unit Kejuruteraan dan Teknologi 3 fasihah.azim@mqa.gov.my 03-8688 3723  
24 Nurazlin binti Amir Penolong Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Unit Kejuruteraan dan Teknologi 3 azlin@mqa.gov.my 03-8688 3794  
25 Mohd Nazeer bin Ibrahim Pembantu Tadbir Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) Unit Kejuruteraan dan Teknologi 3 nazeer@mqa.gov.my 03-8688 3783  

Awal Rekod | Rekod Sebelum | 25 Rekod Selepas | Akhir Rekod