CARIAN
Nama Pegawai  
Bahagian
Jawatan  




Paparan rekod 1 - 349 daripada 349 keseluruhan rekod.

BIL NAMA JAWATAN BAHAGIAN EMEL TELEFON  
1 Nur Rashidah binti Abdul Rahman Penolong Pengarah Kanan Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) rashidah@mqa.gov.my 03-8688 3724  
2 Siti Hajar binti Hj Abdul Halim Penyelia Pembantu Tadbir Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) hajar@mqa.gov.my 03-8688 3773  
3 Nenney Shahriza binti Samsuddin Ketua Penolong Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) nenneyshahriza@mqa.gov.my 03-8688 3722  
4 Rohaidah Binti Kadir Penolong Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) rohaidahkadir@mqa.gov.my 03-8688 3705  
5 Noor Niana Mohamad Sharin Penolong Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) niana@mqa.gov.my 03-8688 3782  
6 Nurfauzan binti Muhammad Umran Penolong Pengarah Kanan Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) nurfauzan@mqa.gov.my 03-8688 3715  
7 Habibah Binti Danian Penolong Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) habibah@mqa.gov.my 03-8688 3793  
8 Nurain Binti Abdul Rahman Penolong Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) ainrahman@mqa.gov.my 03-8688 3725  
9 Muhamad Amran Zainal Abidin Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) amran@mqa.gov.my 03-8688 3730  
10 Mohd Ishak bin Mohd Hussaini Ketua Penolong Pengarah Kanan Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) ishak@mqa.gov.my 03-8688 3721  
11 Norisham bin Mohamed Noor Ketua Penolong Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) norisham@mqa.gov.my 03-8688 3799  
12 Suhana binti Azim Pembantu Tadbir Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) suhana@mqa.gov.my 03-8688 3796  
13 Kherun Suhaila binti Saharbil Penolong Pengarah Kanan Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) kherun@mqa.gov.my 03-8688 3798  
14 Fathimah binti Abdul Aziz Pembantu Tadbir Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) fathimah@mqa.gov.my 03-8688 3791  
15 Mohd Nazeer bin Ibrahim Pembantu Tadbir Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) nazeer@mqa.gov.my 03-8688 3783  
16 Mohd Rafizi Bin Yunos Pembantu Tadbir Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) rafizi@mqa.gov.my 03-8688 3706  
17 Nor Hazliana binti Mohd Mustazar Pembantu Tadbir Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) hazliana@mqa.gov.my 03-8688 3786  
18 Norhaslina binti Abd Jamil Pembantu Tadbir Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) norhaslina@mqa.gov.my 03-8868 3720  
19 Nurhidayah binti Jamian Pembantu Tadbir Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) hidayahmian@mqa.gov.my 03-8688 3728  
20 Sanisah Binti Kamarudin Pembantu Tadbir Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) sanisah@mqa.gov.my 03-8688 3795  
21 Siti Solehah binti Adnan Pembantu Tadbir Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) sitisolehah@mqa.gov.my 03-8688 3787  
22 Siti Nasuha binti Razwan Pembantu Tadbir Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) nasuha@mqa.gov.my 03-8688 3726  
23 Nurul Nadiah Bt Idris Pembantu Setiausaha Pejabat Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) nadiah@mqa.gov.my 03-8688 3735  
24 Nor Izumee binti Ramli Penolong Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) norizumee@mqa.gov.my 03-8688 3792  
25 Nurazlin binti Amir Penolong Pengarah Bahagian Akreditasi (Kejuruteraan dan Teknologi) azlin@mqa.gov.my 03-8688 3794  

Awal Rekod | Rekod Sebelum | 25 Rekod Selepas | Akhir Rekod





  • AGENSI KELAYAKAN MALAYSIA
    Mercu MQA,
    No. 3539, Jalan Teknokrat 7,
    Cyber 5,
    63000 Cyberjaya, Selangor.

    +603 - 7968 7002
    (akreditasi@mqa.gov.my)

www.mqa.gov.my